اخبار

درباره ما

شرکت نرم افزاری رز از سال 1385 فعالیت خود را با هدف ایجاد رویکردی نوین در عرصه خدمات و محصولات مبتنی بر وب شروع به کار کرد. سپس تیم فنی رز توانست با الگوبرداری از شرکت های موفق بین المللی و بهره گیری از خلاقیت و پویایی به محصولات و خدماتی مطابق با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا دست یابد.
در این شرکت غیر ممکن وجود ندارد. ما میتوانیم هر آنچه که در ذهن شماست را در دنیای مجازی به واقعیت تبدیل کنیم، فقط کافیست تصورات خود را باور کنید و طعم شیرین رویایتان را با خود به دنیای واقعی بیاورید.

امنیت بالا

امنیت اطلاعات از مهمترین مباحث در دنیای دیجیتال می باشد، پایین بودن امنیت تهدیدی بر علیه کل تجارت شماست! تیم امنیتی رز همواره به صورت تخصصی در حال بررسی امنیت خدمات این شرکت می باشد. همکاری مداوم این تیم با طراحان و برنامه نویسان تضمینی بر امنیت محصولات و خدمات رز است.

تحویل سریع

زمان عامل استراتژیک و تعیین کننده برای تمامی تجارت ها می باشد. شرکت رز این نیاز مهم را درک کرده و با تبیین سیاست های خاص و سامانه های نوین مدریت پروژه، بهترین تعادل میان کیفیت و سرعت را برقرار کرده است.

مقرون به صرفه

ما کیفیت کار خود را بر مبنای سودمان تنظیم نمی کنیم. تیم رز که از بهترین طراحان و برنامه نویسان تشکیل شده، هدف خود را خلق بهترین تجربه همکاری و رضایت کامل مشتریان گذاشته است. شما می توانید مطمئن باشید که با هزینه اندک بهترین خدمات را دریافت خواهید کرد.

امکان پیگیری آنلاین

شما در هر ساعت از شبانه روز، در حال نوشیدن یک فنجان چای در کنار خانواده می توانید تمامی مراحل انجام پروژه خود را مشاهده نمایید، نظر بدهید، وظایف جدید تعیین کنید و با تیم رز در ارتباط باشید.

خلاق و متفاوت

سعی ما بر این است که با تلفیق علم و هنر محصولی خلق کنیم که در عین کارا بودن، کاربر پسند، جذاب و گیرا باشد. خلاقیت و نوآوری یکی از اصول مهم کار ماست. ما همواره در پی خلق یک اثر هنری و یکتا می باشیم.

پشتیبانی آنلاین

تیم پشتیبانی رز از لحظه شروع همکاری تا جلب رضایت کامل شما همواره در کنار شما خواهد بود. پشتیبانی آنلاین رز در 24 ساعت شبانه روز ، هفت روز هفته آماده پشتیبانی و پاسخ به سوالات شما می باشد. همچنین مشاوره و پشتیبانی تلفنی در تمام ساعات اداری هفته برقرار است.
مشتریان محترم می توانند از پنلی که در اختیارشان قرار گرفته برای تماس با ما در هر لحظه از شبانه روز استفاده نمایند.

قدم اول را همین حالا بردارید. کافیست بر روی سفارش کلیک کنید. این کلیک آغاز همراهی ما با شماست تا رسیدن به هدف مطلوبتان ...